Deltakere

Vi er glad for å se deg på startstreken, proff eller ei! Her er en liste over de som allerede har meldt seg på. Bli med

FornavnEtternavnKlassePayment
Lina Holmstrøm Turklassen
Frida Van Megen Turklassen
Wibeke Van Megen Turklassen
Vidar Nordby Turklassen
Andrea Haugen Turklassen
Lisbet Ottesen Turklassen
Simen Larsen Turklassen
Niklas Larsen Turklassen
Else Tove Lauvdal Turklassen
Ebbe Hartz Turklassen
Hilde Andresen Turklassen
Svein Øksnevad Turklassen
Simen Brun Turklassen
Dmitrii Zhukov Turklassen
Morten Bøe-Valø Turklassen
Monica Åsen Gjerald Turklassen
Truls Johansen Turklassen
Andreas Fleischer Turklassen
Fredrik Fjærvoll Olsen Turklassen
Kjetil Stamstad Turklassen
Helene Midtlien Langlie Turklassen
Kjetil Thøgersen Turklassen
Ole Einar Bjørndalen Kjendiser
Simen Sveen Kjendiser
Henrik L'Abée-Lund Kjendiser
Øystein "Pølsa" Pettersen Kjendiser
Daria Domratsjeva Kjendiser
Lars Berger Kjendiser
Karoline Conradi Øksnevad Junior/Senior
cris grum Junior/Senior
Rune Ulekleiv Junior/Senior
RichcogsCT RichcogsCT Junior/Senior
Susannah Kelly Junior/Senior
Lotte Friid Fladeby Junior/Senior
Karine-Helene Bryde Solberg Junior/Senior
Cathrine Spigseth Junior/Senior
Frode Dahl Junior/Senior
Alex Burashov Junior/Senior
Adrian Meissner Junior/Senior
Anne Marte Løvstuen Junior/Senior
Yngve Hoel Junior/Senior
Rune Ulekleiv Junior/Senior
Maurin Kerst Junior/Senior
Robin Johansen Junior/Senior
Elise Schiøtz Kvasnes Junior/Senior
Johan Olsson Junior/Senior
Eira Aaseby Junior/Senior
Solveig Aaseby Junior/Senior
Iver Aaseby Junior/Senior
Jessica Haynes Junior/Senior
Lars Amund Toftegaard Junior/Senior
Tonje Åsrud Larsen Junior/Senior
Ronja Leegaard Junior/Senior
Viktor Sinding-Larsen Junior/Senior
Svetlana Muravskaia Junior/Senior
Henrik Mathiesen Junior/Senior
Monika Hallan Junior/Senior
Vanessa Quinche Junior/Senior
Johanne Funnemark Junior/Senior
Ane Morisbak Skjønsberg Junior/Senior
Malin Line Junior/Senior
Martin Corell Junior/Senior
Jurvelin Vesa-Pekka Junior/Senior
Dmitrii Zhukov Junior/Senior
Petter Kristiansen Junior/Senior
Marte Hjertum Junior/Senior
Emil Sletmoe Junior/Senior
Simen Enger Junior/Senior
Kari Fresvik Junior/Senior
Kristoffer, Robert.. Begge kjører Halvorsen, Sørlie Junior/Senior
Tumi Geirsson Sæternes Barneløp 8-12 år
Maja Åsrud Nordbotten Barneløp 8-12 år
Alma Andresen Barneløp 8-12 år
Nika Muravskaia Barneløp 8-12 år
Håkon Fleischer Barneløp 8-12 år
Berthe Berge Mæhlum Barneløp 8-12 år
Atle Aspelund Barneløp 8-12 år
Simen Harby Barneløp 8-12 år
Atle Aspelund Bamseklasse 0-12 år
Audun Hagebakken Bamseklasse 0-12 år
André Boysen Hillestad 13-16 år
Ole-Andreas Gussøy Vorland 13-16 år
Maren emilie Leegaard 13-16 år
Annika Dahl 13-16 år
Anja Meissner 13-16 år
Truls Johansen 13-16 år
Philip Brøvig 13-16 år
Petter Thorslund Aadland 13-16 år
Ylva Leegaard 13-16 år
Vilde Wiberg 13-16 år
Helene Midtlien Langlie 13-16 år
Ida sofie Larsen 13-16 år
Ida F Mathiesen 13-16 år
Selma Furuvald Bakken 13-16 år
anna Christensen 13-16 år
Jørgen Harby 13-16 år
Johanne Harby 13-16 år
Sivert Brenden 13-16 år
Martin Bjerke 13-16 år
Olivia Andresen 13-16 år